rýchly kontakt :

O NÁS

Výpočtová a kancelárska technika tvorí v dnešnej dobe neodmysliteľnú súčasť chodu každej domácnosti alebo úspešnej spoločnosti. Umožňuje prácu efektívne urýchľovať, zdokonaľovať, uľahčovať a vo veľkej miere aj kontrolovať. Pre zabezpečenie týchto atribútov je potrebná hlavne spoľahlivosť a 100% funkčnosť ako výpočtovej tak aj kancelárskej techniky.

Máme niekoľkoročné skúsenosti s dodávkami a servisom pracovných staníc, budovaním počítačových sietí a poradenstvom v oblasti výpočtovej techniky.

Zabezpečujeme komplexné riešenia – návrh, predaj, inštalácia, poradenstvo a servis – v oblasti informačných systémov. Poskytujeme komplexné služby, od zabezpečenia tovaru, montáže, inštalácie, servisných zásahov až po firemnú správu a tvorbu web stránok na zákazku podľa požiadaviek zákazníkov. Našim cieľom je rýchlo, včas a hlavne kvalitne uspokojiť potreby zákazníkov, navrhnúť čo najoptimálnejšie riešenie, ktoré uľahčí a zefektívni chod spoločnosti.

Konzultácie v oblasti informačných technológií sú odborne špecializovaná činnosť, pri ktorej využívame svoje teoretické a praktické skúsenosti, získané pri realizácii projektov pri riešení potrieb klienta v oblasti IT.

Konzultácie sú prvým krokom pre dosiahnutie cieľov, ktoré si zákazník zadefinuje.

POSKYTUJEME KONZULTÁCIE V OBLASTIACH IT

– Výber hardvéru a softvéru
– Údržba a servis hardvéru a softvéru
– Systémová infraštruktúry (vybudovanie LAN, WAN sietí)
– Počítačová bezpečnosť a ochrana dát
– Analýza a návrh informačných systémov

Show Buttons
Hide Buttons